GOMES Media

Equestrian photography | News | Media management

Nieuws

Brazilië op kop tijdens CDI1* Pan-Am kwalificatie in Buenos Aires

Het Braziliaanse team heeft vandaag de CDI1* Prix st. George kwalificatie voor de Pan-American Games op hun naam geschreven. De CDI1* Prix st. George werd in de Argentijnse hoofdstad Buenos Aires verreden en telde een deelnemersveld van 18 ruiters en amazones verdeeld over vier landen. Individueel ging de zege naar Joao Paulo Dos Santos met zijn Carthago Comando.

De CDI1* wedstrijd in Buenos Aires telt als ‘Special qualifier’ voor de Pan-American Games volgend jaar in Lima, Peru. Zuid-Amerikaanse landen kunnen zich met het team kwalificeren voor de Amerikaanse ‘mini Olympische Spelen’ door middel van deze wedstrijd. Gastland Argentinië werd tweede, Chili derde en Uruguay vierde. Het laatst genoemde land moest het doen met twee ruiters nadat er zich een had moeten afmelden. Ook stond de Ecuadoraan Julio Mendoza Loor als individuele ruiter op de startlijst, maar ook hij kwam niet aan start. De Prix st. George werd gejureerd door een vijfkoppig jurypanel; Cesar Lopardo Grana (ARG), Claudia Moreira de Mesquita (BRA), Max Antonio Piraino Lyon (CHI), Jane Weaterwax (USA) en Lee Tubman (CAN).

De Braziliaanse winnaar Dos Santos scoorde als enige combinatie boven de 70%. In het verleden kwam hij eenmaal aan start met de twaalfjarige witte hengst. Tijdens de CDI3* in São Paulo in juli dit jaar won hij de Prix st. George en de Intermediaite I, beide keren boven de 70%. Hij nam in 2015 ook al deel aan de Pan-American Games, waar ze een bronzen teammedaille wisten te winnen.

De Argentijnse Vera Protzen werd tweede terwijl de Braziliaan Mauro Fereira Da Silva Jr. derde werd. Morgen wordt de CDI1* Intermediaite I verreden, die ook nog meetelt als kwalificatie. Ter afsluiting wordt er de Intermediaite I Freestyle verreden.

 

Foto: Facebook Confederação Brasileira de Hipismo

Bron: GOMES Media 

 

RESULT  CDI1* Prix st. George

E: Cesar Lopardo Grana (ARG) 4* | H: Lee Tubman (CAN) 4* | C: Jane Weaterwax (USA) 4* | M: Claudia M. de Mesquita (BRA) 4* | B: Max Antonio Piraino Lyon (CHI) 3*

RiderHorseNFJudge E
Judge HJudge CJudge MJudge BTotalRank
Joao Paulo Dos SantosCarthago Comando SN BRA70,588%71,324%70,882%70,294%69,118%70,441%1
Vera ProtzenWettkonig ARG69,559%70,441%70,441%69,706%68,088%69,647%2
Victor Triela AvilaAl Pacino Comando SN BRA67,941%69,853%68,088%68,971%68,241%68,618%3
Mauro Pereira Da Silva Jr.Don Enrico Amm BRA66,765%68,235%66,912%66,029%65,588%66,706%4
Mauricio Gonzalez CalderonHeroe XXV CHI66,324%65,735%67,059%67,353%64,853%66,265%5
Yara Do Amaral FernandezDileto H BRA65,588%66,029%67,353%64,706%66,618%66,059%6
Barbara Weber KunstmannJardinero CXI CHI65,735%66,029%64,412%65,441%65,147%65,353%7
Ingrid BergerFloppy Disk ARG63,971%67,941%64,559%63,529%65,000%65,000%8
Carlos FernandezDestinado LXVII CHI63,088%62,500%61,324%65,441%64,265%63,324%9
Augustina BravoSVR Rafaga URU64,118%62,353%62,353%6,91%64,118%62,971%10
Julio FonsecaSarco Hit CHI62,059%61,471%59,118%63,676%63,971%62,059%11
Luis Maria ZoneFaberge D'Atela ARG62,647%60,294%58,235%63,088%62,353%61,324%12
Cegilia BuschAirborne Z ARG60,412%58,529%62,059%62,500%63,088%61,318%13
Jose Ramon Beca BorregoZaire URU62,647%59,853%59,265%60,000%61,176%60,588%14
Angel Lorca ParadaOliver CHI60,441%60,294%58,088%59,118%62,206%60,029%15
Jacqueline PosseDeep Purple ARG62,412%58,735%57,853%58,147%62,118%59,853%16
Luciana Soto AcebalPetro Placentera ARG60,000%60,588%60,588%59,412%58,529%59,824%17
Juan MachadoSRV Volcan ARG58,441%57,559%57,559%59,176%60,191%58,585%18
Deel

LEAVE A RESPONSE

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Koen is allround in media. Hij is fotograaf en journalist en schrijft alle artikelen voor de website. Al jaren is hij bevlogen in de internationale paardensportwereld en reist hiervoor de hele wereld over. Hij studeert mediamanagement en heeft daarvoor inmiddels zijn eerste voetstappen in de Nederlandse televisiebranche gezet.
Translate